Neler Var?

AQUAPARK

Kahramanmaraş Expo23 Rekreasyon alanı içerisinde yer alan Aquapark'ımız Kahramanmaraş'ın en önemli mekanlarından biri haline gelmiştir. Kentimizden ve çevre illerden gelen misafirlere gün boyu sınırsız eğlence sunan Tesisimiz Farklı yaş gruplarına hitap eden kaydıraklarıyla dikkat çekmektedir . 15.000 mt2 alan içerisine kurulan Aquapark'ımızda 1.40 mt derinlikte düşme havuzu 1.60 mt derinlikte yüzme havuzu çocuk Aquapark'ı çocuk havuzuyla birlikte 5 ayrı kaydırakla hizmet vermkteyiz. Cafeterya hizmeti de verdiğimiz tesisimizde doyasıya eğlencenin tadına varacaksınız.

SOFTPLAY

Lunaparkımızın Kapalı Oyun Alanı Ve SOFT PLAY alanımız 0-14 yaş grubu çocukların odak noktası haline gelmiştir. Yılın her dönemi açık olup Ailelerimiz çocuklarını kapalı alanımızdaki personellerimize teslim edip yetişkin oyuncaklarında eğlenme imkanı bulmaktadırlar. Alanında profesyonel ve ilgili personellerimizle müşterilerimize en kaliteli şekilde hizmet etmekteyiz.

KAFETERYA & VİTAMİN BAR

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged....

DÜĞÜN SALONU

Kahramanmaraş Expo23 Rekreasyon alanı içerisinde yer alan Tesisimize ek olarak yapımı devam eden ve 2021 yılında Faaliye girecek olan düğün salonumuz açık alan ve kapalı alan olarak dizayn ediliyor.

Bölgenin en prestijli düğün salonları arasında yer alacak olan düğün salonumuz 3000 kişiye hizmet verecektir.