Hakkımızda

Bizi Tanıyın

Kahramanmaraş'ın En Büyük Eğlence Mekanı Olan Blueland 80.000 m2 Alan Üzerine Kurulmuştur. Kentin batısında yer alan EXPO2023 Rekreasyon alanı içerisinde bir eğlence mekanıdır.

Işıklandırması, geniş otopark alanları, Cafeteryaları ve her türlü aktivienin yer aldığı, Expo 2023 Projesi ile Birlikte hem kültür sanat yuvası hem de bir eğlence mekanı olarak kıymetli halkımıza ve dışarıdan gelen misafirlerimize hizmet vermektedir.

55.000 m2 bir alanda yer alan lunapark'ta her meraka hitap eden oyun alanları, oyuncaklar ve dinlenme bölgeleri bulunmaktadır.

Tesisimiz üst seviyede güvenlik donanımına sahip ve Pandemi döneminde alınan önlemlerle birlikte sağlığınız için en hijyenik koşullarda herkesin gönül rahatlığıyla vakit geçirip, hizmetlerinden yararlanabileceği huzurlu bir mekandır.

Blueland, Şirket Yönetim Kurulu Başkanı Mesut ŞAHİNKANAT Başta olmak Üzere, çok deneyimli yönetim e teknik kadrosu ile birlikte emin adımlarla daha iyisini yapabilmek için çalışmalarına devam etmektedir.

  • Açık alanda 18 oyuncak
  • Kapalı alanda 35 oyuncak
  • Dondurma kafe
  • Kiosk Restaurant
  • Kafeler
  • Büfe
  • Vitamin bar

Bunun yanı sıra kiralamaya hazır işletmeler mevcuttur.

Expo 2023 Projesi için adım atılan ve 2 yıl gibi bir sürede hazırlanan tesisimizde açılışı itibariyle kentin her kesiminden ilgi ve övgü ile bahsedilmiş olup ilk ayında 800.000 kişiyi misafir etmiştir.Konser ve etkinliklere yoğun talep olması ve Sosyal Medya gücü ile birlikte başta Gaziantep olmak üzere Adana,Hatay,Mersin,Malatya,ve Adıyaman Bölgesinden de bir çok misafiri ağırlamaktadır.

Pandemi Dönemiyle birlikte kısıtlamalardan dolayı sezona geç başlayan Blueland aldığı Pandemi önlemleriyle kentte kendinden bolca söz ettirmiştir.Dezenfekte kabini,Ücretsiz maske dağıtımı , personelimiz tarafından günlük ileçlama,ilaçlama firmaları ve Belediye'ler tarafından haftalık ilaçlanan tesisimizde önlemler en üst seviyede alınmıştır.Pandemiye rağmen aylık 200.000 misafir ağırlamıştır.Büyük sanatçılarla yapılan konser anlaşmaları pandemi nedeniyle iptal olması sayıların düşmesine sebep olmuştur.

Expo 2023 Projesi ile birlikte bölgenin daha hareketlenmesi günlük misafir edeceğimiz konuk sayısının artması bizleri geleceğe dair daha umutlu bakmaya sevk etmiştir.

Expo Projesi ile birlikte 6 ay içerisinde 5 milyon yabancı Turist'in kenti ziyaret etmesi beklenmektedir.Bölgede oluşacak Düğün Salonu AVM ve işletmelerle birlikte kentimizin adını tüm Dünya ya duyurmayı planlıyoruz.

Eğlence Türü

Toplam Ziyaretçi

Günlük Ziyaretçi